Connect with us

تکنالوژی

افغان بیسیم و شبكه ى تلويزيون آريانا در افغانستان بازى شبانه اى را ” کى میخواهد میلیونرشود” و كى ميخواهد درمسابقه ى اس م اس “افغان بيسيم میلیونرشناخته شود ” به وجود آورده است

Ariana News

منتشر شده

 در

(Last Updated On: سنبله ۱۹, ۱۳۹۰)

کابل – افغانستان:

افغان بیسیم (“AWCC”)، درافغانستان پيشتازسيستم مخابراتی و شبکه تلویزیون آریانا (“ATN”) ميباشد، كه یکی ازبزرگترین دستگاه تلویزیونی درافغانستان شناخته شده و بازى جالب ميليونر را با شعارى “که میخواهد میلیونر شود” (“WWTBAM”) را با مسابقه ى ميليونرشدن”اس ام اس” افغان بى سيم AWCC تقديم مينمايد. افغان بيسيم كوشش ميكند كه شبكه ى جالب و بينظيرى نشرات را به دنياى هنرى افغانستان تقديم دارد.

سرمایه گذاری مشترک بین افغان بيسيم و شبكه ى جهانى تلويزيون آريانا بى مانند است.

هر قسمت برنامه ى ميليونرشامل ۳ بخش است . دربخش میلیونرشدن با مسابقه ى SMS سوال به بیننده گان پيشكش ميشود. هر کس با تيليفون همراه می تواند سوال شبانه را كه توسط میزبان ارسال شده جواب کوتاه بدهد. اولین كسيكه جواب درست بدهد، قهرمان يا برنده انتخاب ميشود.

ميزبان برنامه ى ميليونر”اس ام اس” جواب تمام جواب دهنده گان درست و صحيح را به دست مياورد و يك پيام تبريكى ازطرف افغان بيسيم همراه با دعوت نامه ى اشتراك زنده در برنامه ى كى ميخواهد ميليونرشود،ارسال ميگردد. تماشاچيان اشتراك كننده كوشش ميكنند كه ميليونر بعدى افغانستان شود. برنده اى ميليونر “اس ام اس” افغان بيسيم هر شب صد دالر امريكايى، تحفه ، تقريرنامه و امتياز مفت به دست مياورد.

امین رامین ، مدیر و دايركتر افغان بيسيم راجع به كاميابى صلح آميز اين ابتکار گفت : ” کی میخواهد میلیونر شود” و “میلیونر افغان بيسيم توسط “اس ام اس” خيالات و تصورات مشتریان را جذب ميكند. ما و تمام ملت به عنوان یک کل در ارتباط مستقيم قرارميگيريم. هدف از پخش زنده بازی شبانه اى تلویزیونی وصل کردن مشتریان تيليفون همراه  با شرکت کننده گان است.  كه توانايى غير قابل باورى همه مشتریان را از اين طریق نشان ميدهد. افغان بيسيم مردم افغانستان را كه برای میلیونرشدن رقابت نمايند كمك ميكند.

برنامه ى ميليونرى شبكه ى تلويزيون آريانا از شنبه تا سه شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۰۰:۹ شب نشر ميشود.

درباره افغان بیسیم : مقر اصلی آن درکابل است، كه در سرتا سرافغانستان درخدمت حدود    4000000  مشترکين قرار دارد . افغان بيسيم یکی ازبزرگترین کارفرمایان افغان بوده، كه در آن بیش از 4500 نفر به طورمستقیم و  50000 به طور غیر مستقیم كار ميكنند.افغان بيسيم رهبرى تقسيم سيمكارتها و باند هاى ارتباطی را به مشتریان مسکونی و تجارتى اجرا نموده و اطلاعات اضافی را در سايت خويشwww.afghan wireless.com. بدسترس علاقه مندان قرار ميدهد.
درباره ى شبكه ى راديو- تلویزیون آريانا:اين شبكه در ۳۳ ولايت توسط انجنير احسان بیات، در سراسر افغانستان تاسیس شده و همچنینبرنامه هاى آن در سطح بین المللی از طریق ستلايت و انترنت پخش ميگردد. كه داراى برنامه های شهرت يافته، از جمله اخبار ATN و 59 دقیقه ميباشد. اطلاعات اضافی در www.arianatelevision.com و (ariananews.af) در دسترس قرار ميگيرد.
برای کسب اطلاعات بیشتربراى  تبدیل شدن به یک رهنماى اعلانات و تبليغات در ” کی میخواهد میلیونر شود”  با محمد رمضان با اين شماره  93 700 801 846 و یا به ايمل ادرس ذيل mark.davis @ afghan– wireless.com.  تماس گرفته شود.

به خواندن ادامه دهید
اعلانات
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکنالوژی

اسراییل یک ماهواره جاسوسی نظامی برای نظارت از دشمنانش به فضا پرتاب کرد

Ariana News

منتشر شده

در

توسط

Reuters
(Last Updated On: سرطان ۱۶, ۱۳۹۹)

اسراییل بامداد امروز دوشنبه، یک ماهواره جدید جاسوسی که امکان رصد با کیفیت بالا را برای اطلاعات ارتش این کشور فراهم می‌کند، را به فضا پرتاب کرده است.

اسراییل در حال توسعه ظرفیت‌های جاسوسی خود برای رصد کشورهای مانند ایران است که برنامه هسته ای آن را تهدید بزرگی می داند.

این ماهواره‌‌ جاسوسی نظامی با نام افک-‌۱۶ به فضا پرتاب شده است.

بنی گانتس وزیر دفاع اسراییل گفته است: ” ما به تقویت و حفظ توانایی های اسراییل در هر جبهه و در هر مکان ادامه خواهیم داد.”

اسراییل افک-‌۱۶ را با مشخصه‌ی “شناسایی الکترونوری با ظرفیت‌های پیشرفته” معرفی کرده است.

این ماهواره در جریان یک هفته اولین تصاویرش را مخابره خواهد کرد.

 شرکت هوا فضای اسراییلی اصلی ترین پیمانکار این پروژه بوده و میزان بار ماهواره توسط شرکت دفاعی Elbit Systems ساخته شده است.

منبع: رویترز

به خواندن ادامه دهید

تکنالوژی

پرواز با موشک فالکن ۹ تجربه ی متفاوتی بود – فضانوردان

Ariana News

منتشر شده

در

توسط

(Last Updated On: جوزا ۲۸, ۱۳۹۹)

به گزارش فاکس-۶، فضانوردانی که موشک فالکن ۹ اسپیس ایکس را به فضا هدایت نموده اند میگویند که این موشک یک ماشین کاملاً خالص پروازی نسبت به سفینه های دیگر فضایی بوده است.

شایان ذکر است که داگ هورلی و باب بهنکن اولین پرواز با سرنشینی موشک فالكن ۹ را در تاریخ ۳۰ ماه مئی به انجام رساندند.

این فضانوردان پیش از این در دو ماموریت سفینه ی فضایی حضور داشتند و از تجربه خود در مورد کارکرد روان موشک اسپیس ایکس صحبت کردند.

هارلی گفته است: “به نظرم بخش بسیار برجسته، حساس بودن ما در کنترول ماشین های مرلین بود. این بخش واقعاً بی عیب بود.”

وی افزود: “حتی لازم نبود تا سرعت را بررسی کنیم. با اندکی دقت به موشک به راحتی میتوانستیم جریان را بدانیم. بنابراین این یک موشک کاملاً ناب برای پرواز است.”

به گفته وی، سفینه دیگر (شاتل فضایی) از تقویت کننده های موشکی قوی که برای دو و نیم دقیقه اول به شکل بسیار ناهنجار میسوختند، برخوردار بود. اما این مرحله در موشک فالکن ۹ با نه ماشین انجام شد.

این پرواز به نظر هارلی بسیار روان تر نسبت به پرواز شاتل فضایی بود و دلیلش هم استفاده از ماشین های مرلین است.

فضانوردان فالکن ۹ می می گویند که مرحله دوم پس از پرتاب، کمی سخت تر نسبت به مرحله ی اول بود.

بهنکن گفت: “بزرگترین تفاوت فقط حرکات موجود بود؛ لرزش و تجربیاتی که از سوار بودن بر یک موشک واقعی احساس می کنیم.”

براساس این گزارش، ناسا در حال همکاری با شرکت بوئینگ روی کپسول استارلاینر با سرنشین است که پیش بینی می شود در اوایل سال آینده به فضا پرتاب خواهد شد.

به خواندن ادامه دهید

تکنالوژی

پرتاب فضاپیمای امریکایی به دلیل شرایط بد جوی به تعویق افتاد

Ariana News

منتشر شده

در

توسط

(Last Updated On: جوزا ۸, ۱۳۹۹)

ناسا سازمان فضایی امریکا، پرتاب فضاپیمای حامل دو فضانورد که قرار بود روز انجام شود، را به دلیل شرایط بد آب و هوایی به تعویق انداخته است.

این فضاپیما قرار بود توسط دو فضانورد امریکایی به نام‌های داگ هرلی و باب بهنکن تا ایستگاه بین المللی فضایی هدایت شود که ماموریت شان ۱۷ دقیقه پیش از پرتاب لغو شد.

 

با انجام موفقیت‌آمیز این پرتاب میتواند اولین پرواز فضانوردان ناسا از خاک ایالات متحده آمریکا در ۹ سال پسین رقم بخورد.

ناسا پس از لغو این پرتاب در تویتی گفت: ” تلاش امروز امریکا برای پرتاب یک امر فوری بود. با توجه به مکانیک مداری، باید اطمینان حاصل کنیم که در زمان مناسب و با دقت می توانیم به ایستگاه فضایی برسیم. به همین دلیل امروز نتوانستیم منتظر شرایط جوی مناسب باشیم.”

در همین حال ناسا گفته که روز شنبه ساعت  ۲۲: ۳ به وقت محلی دوباره برای پرتاب این فضاپیما تلاش خواهد کرد.

ناسا در مورد این ماموریت در اعلامیه ای گفته است: “دوره جدیدی از پرواز فضایی بشر آغاز می شود که فضانوردان امریکایی بار دیگر با موشک امریکایی از خاک امریکا به ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان بخشی از برنامه پرواز تجاری ناسا پرتاب می کنند.”

ناسا افزوده است که ماموریت به یافته هایی در مورد سیستم حمل و نقل فضایی، فضاپیما، عملیات دور مدار زمین و فرود به زمین منجر خواهد شد.

به خواندن ادامه دهید

Trending