خبرهای تازه

۶ محاسن سفید هنگام حل و فصل یک قضیه تجاوز جنسی در جوزجان زخمی شدند

(Last Updated On: جولای 17, 2016)

jozjanشش بزرگ قومی هنگامی در ولایت جوزجان زخمی شدند که قصد داشتند یک قضیه تجاوز جنسی را حل و فصل کنند.

پس از آنکه بزرگان قومی از عمل تجاوز جنسی یک مرد 30 ساله بالای یک پسر 14 ساله در ولسوالی آقچه ولایت جوزجان جلوگیری کردند، هنگامیکه می خواستند این قضیه را از طریق جلسه قومی حل و فصل کنند، فرد متجاوز با استفاده از یک بم دستی شش تن از این موی سفیدان را زخمی ساخت.

عبدالعزیز، فرمانده امنیه ولسوالی آقچه میگوید، اسامی ستار که باشنده روستای جزه ولسوالی آقچه است یک پسر چهارده ساله را فریب داده به قریه میاورد تا با وی مقاربت جنسی داشته باشد، اما زمانیکه شماری از محاسن سفیدان متوجه این امر شدند، ستار را با پسر چهارده ساله دستگیر میکنند و در خانه یکی از بزرگان قومی مجلسی را بر پا میکنند، اما فرد متهم پس از مشاجره با پرتاب یک بم دستی باعث این رویداد شده است.

فرمانده امنیه میگوید: ستار پس از پرتاپ بم دستی  شش تن از محاسن سفیدان را مجروح میسازد و خودش نیز که زخم سطحی برداشته قصد فرار میکند اما توسط جوانان قریه دوباره گرفتار می شود.

در همین حال محمد رضا غفوری، سخنگوی والی ولایت جوزجان میگوید: در حال حاضر روی قضیه تحقیقات جریان دارد و وضعیت صحی چهار تن از محاسن سفیدان که در این رویداد مجروح شده بودند وخیم است.

داکتر فریدون حبیب، رییس صحت عامه ولایت جوزجان میگوید: پولیس شش تن را به حالت زخمی به شفاخانه انتقال داده، که این افراد زیر تداوی قرار دارند.

مسئولان صحی می افزایند که چره های بم دستی در نقاط مختلف بدن زخمیان اصابت کرده که زخم برخی ها سطحی بوده و از شفاخانه مرخص شده اند و چهار تن زیر مداوا قرار دارند.

این در حالیست که باشنده گان شهر شبرغان حدود سه ماه قبل نیز شاهد رویداد های اختطاف اطفال بودند، طوریکه جسد یک طفل هفت ساله پس از روز سوم اختطاف در حاشیه از شهر شبرغان در حالی بدست پولیس افتاد که او مورد تجاوز جنسی قرار گرفته و بعدا به قتل رسانده شده بود .

گزارش: فریده امینی

About Ariana News

Check Also

مسوولان امنیتی: دستکم ۱۵ طالب در فاریاب کشته و زخمی شدند

(Last Updated On: آوریل 18, 2019) مسوولان امنیتی ولایت فاریاب از کشته و زخمی شدن …