یک گروه چهار نفری داعش در شهر کابل بازداشت شد

(Last Updated On: آگوست 29, 2018)

ریاست عمومی امنیت ملی با نشر خبرنامه ای از بازداشت یک گروه چهار نفری داعش در شهر کابل خبر می‌دهد.

بر اساس این خبرنامه که امروز (چهار‌شنبه، ۷ سنبله) به نشر رسیده، آمده است که در عملیات نیروهای قطعات خاص ریاست عمومی امنیت ملی در ناحیه پنجم شهر کابل یک شبکه چهار نفری گروه داعش با مقداری جنگ‌افزار بازداشت شده است.

در این اعلامیه آمده است که افراد گروه داعش به نام‌های شفیع الله فرزند روح الله، محمد رحیم فرزند عبدالرووف، منصورالدین فرزند رحیم الدین و جاوید فرزند غلام حیدر زیر پوشش راننده تکسی، در نگهداری جنگ‌افزار و مهمات، جلب و جذب افراد برای گروه داعش و انتقال افراد گروه داعش در شهر کابل و ولایت‌های دیگر نقش داشته اند.

بربنیاد این اعلامیه نیروهای امنیت ملی یک مخفی‌گاه این گروه را در ساحه قرغه شهر کابل نیز کشف کرده که از این مخفی‌گاه ۵ حلقه ماین مقناطسی، ۲ قبضه بم دستی، یک میل تفنگچه، ۱۰ کیلوگرام مواد انفجاری، ۹ عدد نارنجک انداز، ۳۵ عدد تخت ریموت کنترول، ۸ جلد کتاب رهنمایی ساخت و ساز ماین، یک ثوب واسکت انتحاری بدون مواد، یک صندوق مرمی پیکا و یک عراده موتر کرولا بدست آمده است.

این در حالی است اخیرا حملات گروه داعش در شهر کابل افزایش یافته است. در تازه ترین مورد این گروه چندی قبل در مرکز آموزشی موعود در غرب کابل حمله انتحاری انجام داد که ده‌ها دانش آموز کشته و زخمی شدند.

About Ariana News

Avatar

Check Also

احتمال تأخیر در اعلام نتایج ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری

(Last Updated On: اکتبر 16, 2019) احتمال تأخیر در اعلام نتیجه ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری …