کرام الدین کریم انگیزه اتهامات علیه خودش را دریافت پناهندگی میداند

(Last Updated On: ژانویه 3, 2019)

کرام الدین کریم رییس تعلیق شده فدراسیون فوتبال، در گفتگوی ویژه با آریانا نیوز، اتهامات تجاوز جنسی به دختران فوتبالیست را رد کرد.

آقای کریم مدعی است که هیچ مدارکی در این مورد وجود ندارد، تنها شماری از افراد ناشناخته برای بدنام کردن وی در فدراسیون فوتبال دست به این کار زده اند.

رییس تعلیق شده فدراسیون فوتبال می گوید: “یک نهاد بسیار موفق که واقعاً در افغانستان کارهای ارزنده و خوبی را انجام داده بود با این کشمکش های داخلی و اتهامات ضربه زیادی را خواهد خورد و ضربه زیادی خورده هم از لحاظ شخصیتی و حیثیتی برای ما خیلی جبران ناپذیر است این موضوع و هم برای فوتبال افغانستان.”

آقای کریم همچنان می گوید: دخترانی اتهامات را وارد کرده اند که میخواهند از کشور های اروپایی پناهندگی بگیرند.

وی می افزاید: “هر کس می تواند بیآید ادعا بکند که من در یک جای مخفی هستم و چهره ام را بخاطر مشکلات امنیتی افشا کرده نمی توانم مگر در ترکیه بند ماندیم و می خواهم پناهنده اروپا شوم، من را با تفنگچه بر فرقم زده اند، عجب منطقی، عجب ادعا و عجب سریالی است.”

ادعای آزار و اذیت جنسی بر دختران فوتبالیست، نخستین بار از سوی خالده پوپل، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال بانوان کشور در مصاحبه با روزنامه ی گاردین مطرح شد.

اکنون افزون بر تعلیق وظیفه پنج عضو فدراسیون فوتبال به شمول رییس این نهاد از سوی دادستانی کل پنج تن دیگر آنان نیز مشمول کرام الدین کریم ممنوع الخروج شده اند.

گفتنی است که وظیفه ی کرام الدین کریم از سوی فیفا نیز به حالت تعلیق قرار گرفته است.

About Ariana News

Avatar

Check Also

وزیر خارجه ترکمنستان به افغانستان آمد

(Last Updated On: ژوئن 16, 2019) رشید مردوف، وزیر خارجه تر کمنستان، صبح امروز(یکشنبه، ۲۶ …