کابل میزبان رقابت دوستانه ی فوتبال میان افغانستان و فلسطین می شود  

(Last Updated On: آگوست 11, 2018)

قرار است ملی پوشان فوتبال کشور در شب ۲۸ اسد، شب استرداد استقلال افغانستان از تیم ملی فوتبال فلسطین در کابل میزبانی کند.

نقاشی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور روی دیوارهای فدراسیون ملی فوتبال؛ نشان دهنده آمادگی ها برای دیدار حساس تیم ملی فوتبال افغانستان برابر فلسطین است .

در حالیکه تا هشت روز دیگر از نود و نهمین سالگرد استرداد استقلال افغانستان گرامیداشت میشود شام گاه آنروز کابل میزبان بزرگترین رقابت دوستانه فوتبال از صلح خواهد بود.

مصطفی مهرزاد، مدیر تیم ملی فوتبال افغانستان گفت: “تمام آماده گی ها برای این بازی انجام شده است. ما از ماه ها پیش به دعوت بازیکنان پرداختیم که بازیکنانی زیادی آماده گی خود شان را اعلام کردند و خوشحال هم بودند که بعد از مدت ها در کشور خود شان پیشروی مردم عزیز کشور ما فوتبال بازی بکنند.”

گفته میشود این دیدار را حسن اکرمی داور ایرانی در کنار سه کمک داور افغان اش قضاوت خواهد کرد.

سید علی کاظمی، سخنگوی فدراسیون فوتبال کشور گفت: “کمیشنر بازی آقای مومنی از ایران است و همچنان داور وسط که قرار است از ایران برای حضور در این مسابقه از ایران تشریف بیاورد.”

هرچند سفر بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور که در لیگ های اروپایی بازی می کنند، به افغانستان آغاز نشده اما گفته می شود تا چهار روز دیگر آن ملی پوشان به کابل خواهند آمد و تمرینات خود را در ورزشگاه که ظرفیت میزبانی هشت هزار نفر را دارد، آغاز کنند.

گزارشگر: رشاد مشعل

About Ariana News

Avatar

Check Also

سازمان ملل: طالبان باید به گفت‌وگو با حکومت افغانستان حاضر شوند

(Last Updated On: ژوئن 20, 2019) طالبان باید به دور میز گفت‌وگوهای صلح با حکومت …