پایان کورس داوری فوتسال افغانستان

(Last Updated On: آگوست 20, 2014)

Sport image

کورس داوری فوتسال که به درخواست فدارسیون فوتبال افغانستان با حضور مدرس فیفا در مقر فدارسیون فوتبال دایر شده بود، خاتمه یافت.

کمیته فوتسال فدارسیون فوتبال افغانستان پس از تدویر کورس مربی گری سطح یک فوتسال، این بار دست به دایر نمودن کورس داوری فوتسال زد.

سید صدرالدین موسوی مدرس ایرانی کورس فوتسال که به نمایندگی از فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، مسئولیت آموزش داوران فوتسال افغانستان را بر عهده داشت، از وجود استعدادهای ناب در میان داوران فوتسال کشور سخن زد و آینده داوری کشور را در صورت ادامه همچو برنامه ها، امیدوار کننده خواند.

مسئولین و داوران حاضر در این کورس، نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این کورس داوری فوتسال ابراز امیدواری کردند که فوتسال افغانستان در آینده ای نزدیک در سطح آسیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

در کورس داوری فوتسال که از پنج روز پیش برای آموزش داوران فوتسال افغانستان با حضور مدرس ایرانی فیفا دایر شده بود، 30 داور به شمول هفت داور از طبقه بانوان حضور داشتند و با جدیدترین قوانین فوتسال روز دنیا آشنایی پیدا کردند و در پایان نیز اسناد و مدارک به داوران حاضر در کورس اهدا گردید.

About Ariana News

Check Also

معرفی رییس و سکرتر جنرال جدید فدراسیون فوتبال افغانستان از سوی «فیفا»

(Last Updated On: فوریه 18, 2019) فدراسیون فوتبال جهان (فیفا) به تازگی نام یوسف کارگر …