خبرهای تازه

وزیر دفاع بریتانیا از تلاش های کشورش جهت تقویت نیروهای هوایی افغانستان خبر داد

(Last Updated On: آگوست 31, 2018)

وزیر دفاع بریتانیا در دیدار با مشاور جدید امنیت ملی افغانستان اظهار کرد که کشورش تلاش می ورزد تا توانایی نیروهای امنیتی افغان بویژه نیروهای هوایی این کشور را افزایش دهد.

گاوین ویلیامسون وزیر دفاع بریتانیا در سفر به کابل و دیدار با حمدالله محب مشاور امنیت ملی افغانستان درباره تقویت نیروهای امنیتی افغان و آمادگی و توانایی این نیروها در مبارزه با تروریزم گفتگو شده است.

دفتر شورای امنیت ملی افغانستان در یک خبرنامه گفته است که آقای گوین ضمن ستایش از قربانی های نیروهای امنیتی افغان در امر مبارزه با هراس افگنی از تلاش های کشورش برای بلند بردن ظرفیت  نیروهای امنیتی افغانستان به ویژه نیروهای هوایی این کشور نیز خبر داده است.

آقای گوین گفته “که در راه و کوچه‌های بریتانیا زمانی امنیت کامل احساس شده می‌تواند که در راه و کوچه‌های افغانستان امنیت کامل محسوس باشد.”

در این دیدار حمدالله محب مشاور امنیت ملی افغانستان گفت است که حکومت وحدت ملی متعهد است تا امنیت و ثبات را در کشور تامین کند.

آقای محب تاکید کرده است که حکومت از هر راه و فرصتی ممکن استفاده خواهد کرد تا جنگ و هراس افگنی  را در افغانستان خاتمه بخشد.

About Ariana News

Check Also

ملا برادر در نشست قطر اشتراک نمی‌کند

(Last Updated On: فوریه 22, 2019)  طالبان گفته اند که در نشست میان نمایندگان این …