مدیر مسوول «تلویزیون یک» از سوی محافظان رییس جمهور لت و کوب شد

(Last Updated On: آوریل 22, 2019)

عبدالله آزاده خنجانی، مدیر مسوول تلویزیون یک امروز(دوشنبه، ۲ ثور) از سوی محافظان ویژه رییس جمهور یا قطعه «پی.پی.اس» مورد لت و کوب و بی حرمتی قرار گرفت.

عبدالله خنجانی میگوید، زمانی که وی میخواست برای شرکت در یک نشست «آف دی ریکارد» به ارگ ریاست جمهوری برود، از سوی محافظان رییس جمهور غنی پس از لت و کوب به گونه موقت بازداشت و با زور سندهای شخصی داخل گوشی همراه اش نیز بررسی شده است.

آقای خنجانی در یک نشست خبری در تلویزیون یک گفت که علیه چهار محافظ رییس جمهور در نهادهای عدلی و قضایی پرونده باز خواهد کرد.

آقای خنجانی میگوید: “اگر من فعالیت مشکوکی انجام دادم باید مرا به محکمه مربوطه برای بررسی علنی میبردند نه اینکه دادگاه صحراهی و در روی جاده لت و کوب کردند و توقیف موقت کردند و تلفون شخصی مرا بررسی کردند. من خواهان پیگیری این بدرفتاری استم تا در آینده هیچ هموطن ما مورد تحقیر قرار نگیرد.”

در همین حال هارون چخانسوری سخنگوی رییس جمهور ضمن معذرت خواهی از آقای خنجانی گفته است که این قضیه را “به هر سطح که خواهان استند، ما بررسی می کنیم. محافظان که این کار را کرده اند در سطح ابتدایی مجازات شده اند. این کار سازماندهی شده نیست.”

مدیر مسوول تلویزیون یک میگوید که بررسی اتهام هایش علیه محافظان ویژه رییس جمهور باید به گونه علنی صورت گیرد چرا که به گفته او، مقابل خبرنگاران او را دادگاه صحرایی کرده اند.

About Ariana News

Avatar

Check Also

صد سال پس از استقلال؛ افغانستان فاقد استقلال مالی و اقتصادی است

(Last Updated On: آگوست 19, 2019) با آن‌که دولت‌ها تلاش‌هایی را برای خود کفایی کشور …