مجله بین المللی مالی احسان الله بیات را بهترین مدیر اجرایی رسانه ها و مخابرات معرفی کرد

(Last Updated On: سپتامبر 11, 2017)

مجله بین المللی مالی، داکتر احسان الله بیات رییس شبکه مخابراتی افغان بیسیم و شبکه تلویزیونی آریانا را،به عنوان بهترین مدیر اجرایی رسانه ها و مخابرات سال ۲۰۱۷ معرفی کرد.

آقای بیات این جایزه معتبر را  به پاس بنیانگذاری بخش مخابرات افغانستان و فرد پیشتاز متعهد به آوردن نو آوری در بخش فناوری دریافت می کند.

داکتر احسان الله بیات، نخستین سرمایه گذار افغان است که برای اولین بار در سال ۲۰۰۲ با ایجاد شرکت مخابراتی افغان بیسیم بازار ارتباط بیسیم در افغانستان را بنیاد گذاشت.

آقای بیات بر علاوه فراهم سازی خدمات مخابراتی کمک های خیرخواهانه اش به شهروندان بی بضاعت کشور در بیش از یک و نیم دهه گذشته ادامه داشته است.

تلویزیون های آریانانیوز،آریانا و رادیوهای آریانانیوز و آریانا از رسانه های مطرح کشور اند که نیز از سوی آقای بیات برای انجام خدمات اطلاع رسانی برای شهروندان کشور بنیاد گذاشته شده است.

داکتر احسان الله بیات، رییس شرکت افغان بیسیم و مرکز رسانه یی بیات گفت: “من افتخار می کنم که از سوی مجله بین المللی مالی به عنوان بهترین مدیر عامل شرکت مخابرات و رسانه های سال ۲۰۱۷ انتخاب شدم، موفقیت یک تلاش تیمی است، بنابر این، این جایزه همچنان بیانگر وفاداری و کار سختی است، هر فرد همکار در شرکت افغان بیسیم، و تلویزیون آریانا و مجموع گروه بیات است، تعهد آنها موفقیت ما را ممکن ساخته است”.

مجله بین المللی مالی یا آی اف ام در ۱۸۵ کشور به چاپ می رسد که به مدیران ارشد جهان معلومات اساسی و  تحلیل و تجزیه و بینش ها در مورد تحولات در بازار های جهانی مالی را فراهم می کند.

About Ariana News

Avatar

Check Also

باشگاه آسمایی قهرمان مسابقات «مس رستلینگ» زنان کابل شد

(Last Updated On: اکتبر 22, 2019) باشگاه آسمایی قهرمان دومین دور مسابقات «مس رستلینگ» یا …