خبرهای تازه

لغو سفر رییس جمهور غنی به ولایت کاپیسا بنا بر دلایل نامعلوم

(Last Updated On: ژوئن 5, 2018)

صبح روز سه شنبه جمعی از خبرنگاران به دعوت ارگ ریاست جمهوری و شرکت برق افغانستان برای پوشش خبری گشایش سب ستیشن برق گلبهار به کاپیسا رفتند.

همه آمادگی ها برای آمدن رییس جمهور گرفته شده بود، نیرو های ویژه ریاست جمهوری ساحه را انسداد کرده بودند و برای تامین امنیت آن در گوشه و کنار آن سنگر گرفته بودند اما ساعتی پس از آمدن خبرنگاران افراد مربوط به ریاست جمهوری از لغو سفر رییس جمهور خبر دادند.

محمد ناصر احمدی، رییس شرکت برق کاپیسا در مورد گفت: “آماده گی ها برای آمدن رییس جمهور گرفته شده بود تا جائیکه نیروهای امنیتی آمده بودند و امنیت هم تامین بود نمی دانیم بنابر کدام مصلحت نیآمد. رییس جمهور این را باید خودشان پاسخ بدهند.”

برای این مراسم برخی مقام های دولتی، دانشجویان و دانش آموزان مکاتب نیز دعوت شده بودند و گارد ویژه ریاست جمهوری نیز در ساحه حضور داشت.

سخنگوی ریاست جمهوری در مورد لغو این برنامه چیزی نمی گوید اما می پذیرد که در روز های آینده رییس جمهور برای گشایش این سب ستیشن در این ولایت حضور خواهد یافت.

پیش از این رییس جمهور غنی در سفری به بلخ سب ستیشن مارمل را افتتاح کرد که عدم حضور وزیر انرژی و آب در این مراسم انتقاد ها را به دنبال گرفت.

مسوولان شرکت برق می گویند اکنون سب ستیشن گلبهار به بهره برداری سپرده شده است.

گزارشگر: سمیرا ظفری

About Ariana News

Check Also

نمایندگان امریکا و روسیه در مورد صلح افغانستان در انقره دیدار کردند

(Last Updated On: فوریه 22, 2019) زلمی خلیل‌زاد نماینده خاص امریکا برای صلح افغانستان با …