فردیکه قصد حمله بر یک عضو کمیسیون انتخابات را داشت بازداشت شد

(Last Updated On: اکتبر 20, 2019)

محافظان، مولانامحمد عبدالله، عضو کمیسیون مستقل انتخابات، یک فرد مشکوک را که گفته می‌شود قصد حمله بر آقای عبدالله را داشت بازداشت کرده اند.

آقای عبدالله می‌گوید که از نزد این فرد موتر سایکل‌سوار؛ یک میل تفنگچه، یک پایه مخابره و یک کارت هویت جعلی یکی رسانه‌ها نیز به دست آمده که به نهادهای امنیتی سپرده می‌شود.

آقای عبدالله، میگوید: “ساعت دو بجه به یک جنازه رفته بودم و در بازگشت در ساحه سرای شمالی که بیروبار شد یک موترسایکل سوار مشکوک از سوی بچه‌های ما شناسایی شد و بعد از گرفتاری یک تفنگچه که مرمی آن نیز تیر بود همراه با چند شاژور و مخابره و یک کارت جعلی رسانه طلوع نیز به دست آمد.”

در همین  حال، آقای عبدالله نیروهای امنیتی را در قسمت تأمین امنیت اعضای کمیسیون انتخابات و کارمندان این نهاد، به بی‌پروایی متهم می کند.

آقای عبدالله، میافزاید: “هیچ گونه تلاش نیروهای امنیتی به جز ارسال تهدیدنامه در قسمت تامین امنیت کمیسیون و کارمندان کمیسیون تاکنون نشده است.”

با این حال وزارت امور داخله می‌گوید که این مسئله را به‌گونه جدی بررسی خواهند کرد.

نصرت رحیمی، سخنگوی این وزارت می‌افزاید که به بخش‌های کشفی و استخباراتی وظیفه سپرده شده تا در بخش تأمین امنیت جان و مال کارمندان کمیسیون مستقل انتخابات اقدامات جدی و عملی داشته باشند.

گزارشگر: رفیع صدیقی

About Ariana News

Avatar

Check Also

پرتاب بمب دستی بر یک مراسم عروسی در خوست ۲۰ زخمی بر جا گذاشت

(Last Updated On: ژانویه 26, 2020) افراد ناشناس شب گذشته بر یک مراسم عروسی در …