خبرهای تازه

عبدالله عبدالله : یکبار دیگر تعهد خود را در دفاع از آرای پاک مردم اعلام میکنیم

(Last Updated On: جولای 6, 2014)

5

داکتر عبدالله عبدالله نامزد انتخابات ریاست جمهوری در یک نشست خبری به هوادارانش گفت که ما رأی مهندسی شده را قبول نداریم و از آرام پاک مردم خود دفاع میکنیم.

وی از مردم و اعتمادی که بالای تیم اش کرده اند اظهار سپاس کرد و گفت که در چند روز گذشته بخاطر رسیدن به یک هدف مشخص نشست های را با تیم رقیب خود داشته اند که بیشتر موارد بحث ها در سطح سیاسی و تخنیکی بوده است.

وی به هوادارانش گفت که هیچگاه در مقابل رأی پاک مردم معامله نخواهد کرد و از هر یک رأی که مردم برایش اعتماد کرده دفاع خواهد نمود.

آقای عبدالله بر گفته های رییس کمیسیون اشاره کرد و گفت:” وقتی یک مقام ارشد کمیسیون به زبان خود اعتراف میکند که تقلب صورت گرفته پس دلیل دیگر برای اثبات این فریضه ضرور نیست”.

آقای عبدالله همچنان گفت:” در انتخابات دور دوم تقلب ها به شکل گسترده صورت گرفته که حتی در شماری از ولایات ها یک روز قبل از برگزاری انتخابات صندوق ها پر شده بود.

وی از اقامه دعوا علیه رییس پیشین دارالانشای کمیسیون مستقل انتخابات یاد آورد شد و گفت برای تعقیب این قضیه به نهاد های عدلی و قضایی مراجعه کرده است و این مسأله را تعقیب خواهد کرد.

وی در ختم سخنرانی اش گفت:” با آنکه قرار است فردا نتایج ابتدایی دور دوم انتخابات اعلام شود ، اما ما از نهاد های بین المللی میخواهیم تا برای ثبات بهتر در کشور و حق رأی مردم نظارت دقیق را آغاز کنند و در صورتی که در این مسأله دخالتی صورت گیرد ما به مردم رجوع میکنیم و مردم در آنصورت فیصله خواهد کرد”.

About Ariana News

Avatar

Check Also

عرضه خدمات ترانسپورتی در کشور «دیجیتلی» می‌شود

(Last Updated On: سپتامبر 17, 2019) مسئولان در وزارت ترانسپورت، می‌گویند که تاحال سیستم‌های معیاری …