خبرهای تازه

سه بازیکن برتر تیم ملی کرکت افغانستان توسط باشگاه‌های مختلف خریداری شدند

(Last Updated On: مارس 13, 2019)

سه بازیکن برتر تیم ملی کرکت افغانستان تا کنون در این فصل رقابت های لیگ برتر کرکت هند از سوی تیم های مختلف به امتیاز خریداری شده اند.

در حالیکه ده بازیکن افغان در فهرست بازار نقل و انتقالات این رقابت ها ثبت و راجستر شده بودند که سه تن آنان گزینش و به گونه امتیاز خریداری شده اند.

پس از این که راشدخان به مبلغ ۹۰۰ لک کلدار هندی به امتیاز خریداری شد بود، دو بازیکن دیگر افغان(محمد نبی عیسی خیل، و مجیب زدران) نیز در این لیگ از سوی تیم های مختلف به خدمت گرفته شده اند.

سال گذشته و در دور پیش این رقابت ها که درخشش راشد خان و نبی عیسی خیل در تیم سنرایز حیدآباد همه را متعجب ساخته بودند؛ در این فصل رقابت ها همچنان از سوی این تیم به خدمت گرفته شده اند.

راشد خان با هزینه ۹۰۰لک کلدار هند و نیز نبی عیسی خیل با مبلغ صد لک کلدار هندی دوباره از سوی تیم کرکت سنرایز حیدرآباد به گونه‌ی امتیاز خریداری شده اند.

مجیب زدران کرکت باز ۱۷ ساله افغان و عضو تیم ملی کرکت کشور با هزینه چهارصد لک کلدار هندی  از سوی تیم کینگز ایلیون پنجاب به امتیاز خریداری شده است.

لیگ برتر کرکت هند “IPL” بزرگترین لیگ کرکت دنیا بر شمرده می شود که تمامی بازیکنان نامدار کرکت جهان در آن از سوی تیم های مختلف به امتیاز خریداری میشوند.

لیگ برتر کرکت هند ۲۰۱۹ دوازدهمین دور این رقابت ها است که از ۲۳ام مارچ میان هشت تیم آغاز خواهد شد.

گفتنی است که این دور رقابت ها از سوی شبکه ی جهانی آریانا نشر خواهد شد.

About Ariana News

Avatar

Check Also

حکومت طالبان را متهم به نقض قطع‌نامه نشست میان‌افغانی دوحه می‌کند

(Last Updated On: جولای 20, 2019) حکومت و طالبان یک‌دیگر را به زیرپا کردن شاخص …