خبرهای تازه

دومین محکمه وزیر پیشین مخابرات بی نتیجه به پایان رسید

(Last Updated On: جولای 21, 2018)

در ادامه ی محکمه نخست وزیر پیشین مخابرات، محکمه دوم وی نیز بی نتیجه به پایان رسید.

وزیر پیشین مخابرات و تکنالوژی می گوید که هیچ سندی در مورد فساد در برابر وی وجود ندارد و قربانی دسیسه های سیاسی از سوی حکومت شده است.

حیف و میل کردن پول کریدت های مبایل و استخدام 37 نفر کارمندان بالمقطع با معاش گزاف از دلایل است که پای وزیر پیشین مخابرات را به محکمه کشانده است.

اما وزیر پیشین مخابرات با رد این ادعا می گوید مسوولیت جمع آوری پول کریدت های مبایل با همکاری وزارت مالیه صورت گرفته است و نیز افزود که باید وزیر مالیه نیز در کنار او میبود و پاسخ میداد.

عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات اظهار کرد که اصلا جمع آوری مالیات کریدت های مبایل مسوولیت وزارت مالیات بوده اما این وزارت بنا بر مشکلات تخنیکی از گرفتن این مسوولیت سر باز زده است. بنابراین مسوولیت را به وزارت مخابرات واگذار کرده است.

این وزیر می گوید در داخل دولت کسانی هستند که دشمن ریل تایم هستند و میخواهند این سیستم را ازبین ببرند چون این یک سیستم شفاف است.

عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات افزود: “در داخل دولت کسانی هستند که واقعا با سیستم ریل تایم دشمن هستند و نمی خواهند این سیستم پیش برود”

با آنکه اسناد زیادی از سوی وزیر پیشین مخابرات ارایه شد، اما بازهم این محکمه بی نتیجه به پایان رسید.

 این وزیر با بیان اینکه هیچ سندی در مورد فساد اداری در برابر وی وجود نداشته است اما باز هم قربانی دسیسه های سیاسی از سوی حکومت شده است.

About Ariana News

Avatar

Check Also

مجلس نمایندگان: از کود ۹۱ به مقاصد شخصی استفاده شده است

(Last Updated On: دسامبر 8, 2019)کمیسیون مالی و بودجه مجلس نمایندگان میگوید از کود ۹۱ که …