خبرهای تازه

در پی دو حمله انتحاری سه تن کشته شده و بیش از بیست تن دیگر زخمی شدند

(Last Updated On: اکتبر 4, 2011)

در پی دو حمله انتحاری روزدوشنبه(۱۱ميزان) در شهر قندهار سه تن کشته شده و بیش از بیست تن دیگر زخمی شدند. حمله نخست اسدالله خالد را هدف قرار داد , اما او از این رویداد جان سالم به در برد. حمله دومی در قوماندانی قول اردوی 205 اتل رخ داد.

گزارشگر راديو- تلويزيون آريانا جمیل سپاند گزارش میدهد:

یک حمله کننده انتحاری حوالی ساعت ده صبح روز دوشنبه کاروان موتر های اسدالله خالد وزیر سرحدات اقوام و قبایل را هدف قرار داد که او از این رویداد جان سالم به در برد.

سرپرست قواماندانی امنیه قندهار می گوید:

در این انفجار دو تن کشته شده و 19 تن دیگر زخمی شده اند. در عین حال رییس شفاخانه قندهار می گوید هفده زخمی و یک کشته از این رویداد به شفاخانه انتقال داده شده که در میان زخمی ها شش کودک نیز شامل اند. او حالت پنج زخمی را نگران کننده می خواند.

اسدالله خالد وزیر سرحدات و قبایل به منظور دیدار با مردم به ولسوالی دند رفته بود که هدف این انفجار قرار گرفت , اما او از این ساحه قبل از انفجار گذشته بود.

در همین حال یک حمله کننده انتحاری صبح روز دو شنبه(۱۱ ميزان) نماینده کابل بانک را در قوماندانی قول اردوی 205 اتل هدف قرار داد.

جنرال حمید الله قوماندان قول اردوی 205 اتل می گوید:

حمله کننده که سراباز اردوی ملی بود قصد داشت با استفاده از لباس اردوی ملی وارد کابل بانک شود , اما پس از شناسایی توسط محافظان بانک، خودش را انفجار داد. به گفته  او در این رویداد یک سرباز اردوی ملی کشته شده و دو تن دیگر زخمی شدند.

در یک ماه گذشته شهر قندهار شاهد حملات انتحاری نبود و مردم خوشبین بودند که وضعیت امنیتی بهبود یافته است

About ATN News

Avatar

Check Also

۲ نیروی پولیس در تیراندازی افراد مسلح ناشناس در هرات جان باختند

(Last Updated On: اکتبر 17, 2019) در پی حمله افراد مسلح ناشناس، بامداد امروز(پنج شنبه، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.