خبرهای تازه

دادستانی کل: هییت حقیقت‌یاب پرونده‌های اعضای فدراسیون فوتبال کشور به اروپا می‌رود

(Last Updated On: آوریل 6, 2019)

دادستانی کل کشور می‌گوید، هیئت‌ی که قرار است برای تکمیل دوسیه پرونده بهره گیری جنسی برخی از دختران فوتبالیست به اروپا سفر کنند، ویزای شان‌را به دست آورده اند.

در همین حال، سید علی رضا آقازاده، دبیرکل فدراسیون فوتبال افغانستان در بیست و نهمین نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالام پور مالیزیا، به نمایندگی از حوزه مرکز قاره کهن عضویت کمیته اجرایی (ای اف سی)  یا کنفدراسیون فوتبال آسیا را برای چهار سال کسب کرد.

 آقا زاده به دلیل ممنوع الخروج شدن از سوی دادستانی کل نتوانست در این کانگره حضور یابد و به نمایندگی از فدراسیون فوتبال افغانستان یونس پوپلزی، دبیر کل کمیته ملی المپیک و یوسف کارگر، سرپرست فدراسیون فوتبال اشتراک کرده بودند.

این در حالیست که بر بنیاد گزارش روزنامه گاردین چندین عضو پیشین تیم ملی فوتبال بانوان کشور ادعا کرده اند که، شماری از مربی‌های مرد فدراسیون فوتبال و رییس این فدراسیون، این دختران را مورد تجاوز و آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

خالده پوپلزی مسوول پیشین تیم ملی فوتبال بانوان که چند سالی‌ست ناگزیر به ترک کشور شده است گفته بود که  رییس فدراسیون فوتبال افغانستان، در دفتر کارش اتاق مخصوصی دارد و دختران را به دلیل‌های مختلف ناگزیر می‌کند به خواسته های نامشروع او پاسخ مثبت دهند.

About Ariana News

Avatar

Check Also

تیم «طوفان هریرود» در مرحله مقدماتی لیگ فوتبال آسیا حضور می‌یابد

(Last Updated On: اکتبر 2, 2019) تیم فوتبال «طوفان هریرود» در مرحله مقدماتی لیگ فوتبال …