خبرهای تازه

حمله انتحاری درشهرغزنی، جان دو تن را گرفت و سیزه تن دیگر را زخمی کرد

(Last Updated On: ژانویه 26, 2013)

حوالی ساعات ظهر روز شنبه (7 دلو) واقع چوک کلاه سبز شهرغزنی که یکی از محلات مزدحم در این شهر میباشد یک حمله انتحاری رخ داد که در این حمله سه تن به شمول انتحار کنند گشته شدند و سیزده تن دیگر زخمی گردیدند.

به گفته مسوولان فرماندهی امنیه ولایت غزنی انتحار کننده که سوار بر یک بایسکل بود میخواست گزمه نیروهای پولیس را هدف حمله قرار دهد.

محمدحسین آمر امنیت فرماندهی امنیه غزنی در رابطه به ارقام کسانیکه در این حادثه جان باخته اند گفت “در این حمله شماری زخمی شده و سه نفر به شمول انتحارکننده کشته شده اند”.

وی همچنان گفت “جزاینکه مردم بی دفاع ومردم ملکی را اذیت و آزار کنند و ازبین ببرند چیز دیگر از دست شان نمیاید، نمیدانیم که این ها انسان استند یا نی”.

در همین حال شاهدان عینی که در این حادثه حضور داشتند گفتند:” به گمانم که انتحار کننده میخواست همرای موتر های پولیس تکر کند اما قبل از اینکه به آنها برسد خودش را منفجر کرد”.

“نمیدانم که گناه مردم بیچاره و مظلوم چی است بی گناه مردم را از بین میبرند”.

در همین حال بازمحمد همت ریس شفاخانه ولایتی غزنی در رابطه به شمار کشته شده گان و زخمی های در این رویداد که به شفاخانه انتقال داده شده اند گفت:”13 نفرزخمی و دو نفرکشته به شفاخانه ولایتی غزنی انتقال گردیده که درجمله ی زخمی ها یک خانم و دو طفل نیز شامل میباشند”.

آقای همت همچنان با اشاره به حالت زخمی های این رویداد گفت “وضعیت چهار تن زخمی های این رویداد نگران کننده است”

این حمله انتحاری درغزنی درحالی صورت میگیرد که شهرغزنی در این اواخر از آرامش نسبی برخوردار بود.

About ATN News

Avatar

Check Also

دست کم ۱۵ طالب مسلح در ولسوالی خواجه عمری غزنی کشته شدند

(Last Updated On: اکتبر 18, 2019) دست کم پانزده طالب مسلح در نتیجه عملیات نیروهای …