خبرهای تازه

تادین خان: طوری انتقام بگیرم که نسل های آینده تان پشیمان باشند

(Last Updated On: نوامبر 14, 2018)

تورن جنرال تعادین خان فرمانده پولیس قندهار، برادر جنرال عبدالرازق فرمانده پیشین پولیس این ولایت، برای نخستین بار در یک گفتگوی ویدیویی حاضر شده است.

وی تاکید می کند که راه جنرال رازق را تعقیب خواهد کرد و به هیچ کشوری اجازه نمیدهد تا در امورات داخلی کشور به ویژه قندهار مداخله کند.

تعادین خان می گوید: “حلقه غلامی پنجاب بر گردن کسانی که است برای شان هشدار می دهم که در هر جائی که هستید، انشاالله ما خودمان را به شما می رسانیم و نسل آینده تان بر کردار تان پشیمان خواهند شد که ما چه کردیم و چه دیدیم. اگر در آغوش پنجاب، ایران و یا روس باشید به هر قیمتی رهای تان نمی کنم. ما ناتوان نیستیم”

فرمانده پولیس قندهار تاکید می کند که انتقام برادر خود را خواهد گرفت و موقف اش در برخورد با طالبان جدی تر خواهد بود.

او می افزاید: “کارهای که جنرال رازق در مقابل دشمن می کرد که در مقابل پنجاب ایستاده می شد، راه ما و تمام نیروهای ما نیز همان است. به مردم قندهار و افغانستان اطمینان می دهم که ما مخالف دزد، طالب، ای اس ای، مزدوران ایران و روسیه هستیم.”

او به مردم قندهار اطمینان می دهد که به امنیت این ولایت توجه جدی دارد و در هماهنگی با سایر نیروهای امنیتی جلو تهدید ها را خواهد گرفت.

فرمانده پولیس قندهار می گوید: “اطمینان داشته باشید که همان نظام، عسکر، حوزه و آمرین هستند و کارها خوبتر از گذشته ادامه خواهد داشت.”

وی می افزاید که تحقیقات در مورد رویداد ترور جنرال عبدالرازق همچنان ادامه دارد.

About Ariana News

Avatar

Check Also

روسیه از ادامه جنگ در کشور پس از توافق صلح با طالبان هشدار می‌دهد

(Last Updated On: آگوست 25, 2019) فدراسیون روسیه، از ادامه جنگ در افغانستان، پس از …