خبرهای تازه

بنیاد بیات به باشندگان نیازمند بامیان کمک کرد

(Last Updated On: فوریه 25, 2013)

بنیاد بیات در سلسله کمک های اضطراری زمستانی خود اینبار باشندگان نیازمند بامیان را تحت پوشش قرار داد.

کمک های این بنیاد شامل مواد غذایی، پوشاک گرم زمستانی، کمپل و پاپوش بود که در مرکز ریاست کار و امور اجتماعی آن ولایت به مردم توزیع شد.

سناتور انجنیر احسان الله بیات هنگام توزیع این کمک ها گفت که بنیاد بیات انجام کارهای زیربنایی و کمک به نیازمندان را همواره در دستورکار خود داشته و پس از این نیز بدان ادامه خواهد داد.

آقای بیات، بامیان را یک ولایت باستانی توصیف کرده اظهار داشت که برای بازیابی هویت و چهره تاریخی این شهر باید کارهای اساسی صورت گیرد.

به گفته او، زمینه های کاری زیادی در بامیان وجود دارد، لذا از همه هم وطنان خواست تا دست به دست هم داده و برای انجام کارهای بنیادی در این ولایت اقدام کنند.

در همین حال رییس کار و امور اجتماعی بامیان ضمن قدردانی از کمک های بنیاد بیات، اظهار داشت که این بنیاد همواره یار و یاور مردم بوده است.

سید رضا قاسمی رییس کار و امور اجتماعی بامیان گفت که مردم در شرایط سخت در بامیان زندگی می کنند و نیازمند کمک های بیشتر نهادهای امداد رسان می باشند.

بنیاد بیات از بدو تاسیس تا کنون بنا بر موقعیت خاص ولایت بامیان پروژه های زیر بنایی گوناگونی را تطبیق کرده است.

لیلیه نسوان مریم بیات، حفر چاه های عمیق، بازسازی مساجد، همکاری در ساخت پرورشگاه بامیان و کمک های اضطراری از پروژه های عمده بنیاد بیات اند که در ولایت بامیان تطبیق شده اند.

About Ariana News

Avatar

Check Also

رویارویی قانونگذاران با تطبیق کننده‌گان قانون

(Last Updated On: اکتبر 12, 2019) برخورد اعضای مجلس نماینده‌گان با نیروهای پولیس، شب گذشته …