خبرهای تازه

باخت غیر منتظره ملی پوشان والیبال افغانستان در المپیک جنوب آسیا

(Last Updated On: فوریه 6, 2016)

SPORT   VALIBAL  5-2-2016_DARI __SOT.mpg_snapshot_00.34_[2016.02.06_12.06.25]

تیم ملی والیبال افغانستان در اولین بازی خود در گروه دوم رقابتهای والیبال المپیک جنوب آسیا برابر تیم بنگلادیش نتیجه را واگذار کرد.

در این بازی زیبا که حدود ۱۵۰ دقیقه طول کشید والیبالیستهای افغانستان ۳ بر ۲ به بنگلادیش باختند تا فردا در برابر پاکستان برای تعیین سرنوشت خود کار سختی را پیش روی داشته باشند.

در این بازی که در جمنازیوم نابین بوردولوی شهر گواهاتی برگزار شد، ملی پوشان والیبال افغانستان در حالی که بازی را در میدان اول ناامید کننده آغاز کردند، اما موفق شدند میدان های دوم و سوم را با پیروزی ختم کنند.

در حالی که در ست چهارم در یک قدمی پیروزی قرار داشتیم، مصدومیت یکی از بازیکنان موثر مانع ثبت اولین برد ملی پوشان والیبال در این رقابتها شد، تا افغانستان میدان های چهارم و پنجم را به حریف خود واگذار کند و طعم تلخ شکست را برای اولین بار برابر تیم بنگلادیش بچشد.

علی بروجی مربی ایرانی تیم بنگلادیش که از پیروزی شاگردانش شگفت زده شده بود گفت:”خیلی سخت بود، خیلی، خیلی، اصلا” فکر نمی کردیم”

همچنین مربی تیم کشورمان مشکلات حاشیه ای بوجود آمده را دلیل باخت برابر بنگلادیش می داند.

تیم ملی والیبال افغانستان در دومین مصافش در گروه دوم رقابتهای والیبال المپیک جنوب آسیا روز شنبه برابر پاکستانی قرار می گیرد که در اولین بازی موفق به شکست ۳ بر صفر مالدیو شده بود.

گزارش: مرتضی دانش

About Ariana News

Avatar

Check Also

غنی: حکومت برای خروج نیروهای خارجی از افغانستان آماده است

(Last Updated On: ژانویه 24, 2020)اشرف غنی رییس جمهور افغانستان در حاشیه اجلاس جهانی اقتصاد …