خبرهای تازه

اولین دور جام رسانه ها با قهرمانی تلویزیون تمدن به پایان رسید

(Last Updated On: سپتامبر 3, 2011)

اولین دوره مسابقات فوتبال جام رسانه های افغانستان به گرامیداشت ماه مبارک رمضان با قهرمانی تلویزیون تمدن به پایان رسید.

در این مسابقات 12 تیم از رسانه های افغانستان حضور داشتند و با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این مسابقات امروز با مراسم ویژه و با حضور مقامات رسانه ها و فدراسیون فوتبال افغانستان به پایان رسید.

دراین روز در دیدار رده بندی دو تیم تلویزیون طلوع و پوهنتون آمریکایی افغانستان به مصاف یکدیگر رفتند.

این بازی در پایان با پیروزی تیم پوهنتون آمریکایی به پایان رسید و این تیم توانست مقام سوم این رقابتها را از آن خود نماید.

قبل از دیدار فاینل این مسابقات یک بازی دوستانه و نمایشی میان پیشکسوتان فوتبال افغانستان و اتحادیه ى اروپا برگزار شد و به این طریق رسانه ها از از پیشکسوتان تقدیر بعمل آوردند.

در بازی فاینل این رقابتها دو تیم تلویزیون آریانا و تمدن به مصاف یکدیگر رفتند در این بازی زیبا دو تیم در یک بازی پایاپای به نتیجه سه بر سه مساوی رسیدند، اما در ضربات پيناتی تیم تمدن توانست از سد تیم آریانا بگذرد و به مقام قهرمانی این مسابقات برسد.

در این بازی ابتدا تیم تلویزیون آریانا توست ناصر به گول نخست دست یافت، اما در ادامه بازی با گول حمید کریمی از تمدن تساوی شد و این تمدن بود که گول دوم را نیز به ثمر رساند اما توسط آرش یزدان پناه بازی دوباره مساوی شد.

در ادامه گول سوم را نیز تمدن به ثمر رساند، اما در آخرین دقایق بازی تیم تلویزیون آریانا سومین گولش را نیز به ثمر رساند و بازی به تساوی رسید.

در ضربات پيناتی تیم تمدن توانست به پیروزی برسد و مقام اول این مسابقات را از آن خود نماید.

این مسابقات با حضور کرام الدین کریم ريیس فدراسیون فوتبال افغانستان، حاجی محمد اسماعیل معاون بنیاد بیات، جواد محسنی ريیس تلویزیون تمدن، ویگاداس اوشاتکس سفیر و نماینده اتحادیه ى اروپا در افغانستان، داکتر شریف فائض موسس پوهنتون آمریکایی افغانستان، سید محمود ضیا دشتی رئیس اتحادیه ملی ورزشکاران افغانستان و سکندر اصغری رئیس بنیاد تشویقی ورزشکاران افغانستان دائر شد.

در پایان این مسابقات تحایف و تقدیر نامه هایی که از سوی تلویزیون آریانا و اتحادیه اروپا برای برگزار کننده گان این مسابقات در نظر گرفته شده بود اهداشد.

در این مسابقات از کرام الدین کرایم ريیس فدراسیون فوتبال افغانستان، داکتر شریف فائض، سید محمود ضیا دشتی، همایون کارگر، فرید مولایی، یاسین محمدی، و داوران تیم های اشتراک کننده با اهدای تقدیر نامه قدردانی صورت گرفت.

همچنان باز محمد از تلویزیون نور بعنوان بهترین دروازه بان، محمود آزاد بعنوان بهترین بازیکن و بهزاد از تلویزیون نگاه بعنوان بهترین بازیکن این مسابقات انتخاب شدند.

همچنان از پوهنتون آمریکایی افغانستان بعنوان تیم سوم، از تلویزیون آریانا بعنوان تیم دوم و از تلویزیون تمدن بعنوان تیم قهرمان تقدیر بعمل آمد.

About ATN News

Check Also

کرام الدین کریم انگیزه اتهامات علیه خودش را دریافت پناهندگی میداند

(Last Updated On: ژانویه 3, 2019)کرام الدین کریم رییس تعلیق شده فدراسیون فوتبال، در گفتگوی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.