خبرهای تازه

انورالحق احدی خواستار تحقیق لوی څارنوالی شد

(Last Updated On: ژانویه 15, 2013)

وزیرتجارت اتهاماتی  را که  ازسوی مامورین عالی رتبه این وزارت درنامه  سرگشاده به رییس جمهور فرستاده شده است رد می کند و می گوید که “روند اصلاحات دراین وزارت ادامه دارد ممکن شماری از اشخاص متضرر شده این اقدام را کرده باشند”.

وی همزمان با رد این موضوع از لوی څارنوالی خواستار تحقیق و اقدام جدی در این باره شد.

همزمان با این معین حمایت از صنایع وزارت تجارت که درشمار امضا کنندگان این نامه است موجودیت فساد ومشکلات را در این وزارت باردیگر تایید کرده گفت که نامه از سوی آنان به مطبوعات فرستاده نشده است.

چند روز پیش کاپی  نامه سرگشاده شماری از کارمندان عالی رتبه وزارت تجارت عنوانی رییس جمهوربه دسترس تلویزیون آریانا قرار گرفت که درآن از موجودیت فساد در قرار داد ها وتقرر شماری از اعضای خانواده وهم حزبی های انوارالحق احدی در وزارت تجارت تحریر یافته بود.

این نامه که 15 تن از کارمندان عالی رتبه به شمول معین حمایت از صنایع این وزارت در آن امضا کرده اند از رییس جمهور خواهان حل این مشکلات شده اند.

به گفته متصل کومکی معین وزارت تجارت و شمار دیگری که دراین نامه امضا کرده اند          ” درمحتوای نامه از سوی اشخاص نامعلوم تغییرات رونما گردیده است”.

روز شنبه آقای  متصل کمکی در تماس تیلفونی  با تلویزیون آریانا ضمن تایید از موجودیت فساد دراین اداره محتوای این نامه را پذیرفته اما گفته بود که از سوی این جمع به رسانه ها فرستاده نشده است.

با وجود اینکه هیچ یک از کسانی که دراین نامه امضا کرده اند در نشست خبری که وزیر تجارت این موضوع را رد نمود حضور نداشتند ، اما یک بار دیگر متصل کمکی معین حمایت از صنایع وزارت تجارت موجودیت فساد در این وزارت را تایید کرده خواهان رسیدگی  به آن از سوی وزیر شد.

About ATN News

Avatar

Check Also

بانوان متشبث از بی‌توجهی حکومت در عرصه بازاریابی برای تولیدات شان شاکی اند

(Last Updated On: جولای 30, 2019) حکومت افغانستان، با بانوان متشبث هیچ گونه هم‌کاری نکرده …