خبرهای تازه

امریکا قصد دارد تا بر فشار هایش بالای اسلام اباد ادامه دهد

(Last Updated On: دسامبر 18, 2014)

pakistanpressure

ادوارد رایتس رئیس کمتیۀ مناسبات خارجی مجلس نماینده گان امریکا می گوید؛ واشنگتن پس از این بر فشارهایش بالای دولت پاکستان به  منظور بستن راه های ورود شورشیان به خاک افغانستان ادامه خواهد داد.

این عضو مجلس نمایندگان افزوده که امریکا در تلاش برای برقراری ثبات در افغانستان متعهد است: “درست است، شورشیان فعالیت های خود را افزایش می دهند؛ اما در همین حال کارآیی نیروهای امنیتی بیشتر می شود و با توافق امنیتی مشترک و توافق دیگری که با ناتو و امریکا امضا شده، درگیری آمریکا ادامه خواهد یافت و ما به وارد آورن فشار بر دولت پاکستان برای بستن راه های ورود شورشیان به خواهیم داد.”
این عضو مجلس نماینده گان امریکا می گوید؛ واشنگتن در تلاش است تا از هر طریق ممکن صلح وثبات را درافغانستان تامین کند. وی همچنان از توسعه سرمایه گذاری در بخش های خصوصی نیز حرف می زند: “این وضعیتی بسیار پیچیده است. ما بهترین تلاش های خود را برای برقراری صلح و امنیت به هر وسیله یی که لازم باشد، به کار خواهیم برد . در ضمن می خواهم بگویم در لایحه ی مجلس پبشنهاد کرده ام که بخشی از آن به توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی در افغانستان مربوط می شود.”

About Ariana News

Check Also

تلفات سنگین طالبان در ولایت های قندز و فاریاب

(Last Updated On: مارس 24, 2019) در نتیجه سه روز عملیات مشترک نظامیان مستقر در …