اعطای مدال های دولتی به بازیکنان تیم ملی کرکت از سوی رییس جمهور غنی

(Last Updated On: آوریل 25, 2018)

ارگ ریاست جمهوری خبر داده که رییس جمهور غنی به بازیکنان تیم ملی کرکت کشور مدال های دولتی غازی محمد ایوب خان را اعطا کرده است.

براساس خبرنامه، علاوه بر اعطای مدال های دولتی رییس جمهور با تفویض مبالغ نقدی نیز از بازیکنان تیم ملی کرکت کشور تقدیر کرده است.

رییس جمهور غنی طی یک مراسم رسمی تشویقی که روز گذشته در قصر چهارچنار ارگ برگزار شده بود بازیکنان تیم ملی کرکت را “سفیران واقعی کشور” خطاب کرد.

در خبرنامه ارگ آمده است: “رییس‌جمهورغنی خطاب به بازی‌کنان تیم ملی کرکت گفت، شما از کشوری نمایندگی می‌کنید که نامش به جنگ و مرگ گره‌خورده است، اما شما کلمۀ زندگی را به آن اضافه نموده‌اید. وی اضافه‌کرد که شما به تلاش‌ها و موفقیت‌های‌تان به همه نشان‌دادید که افغان‌ها به گونۀ منظم و منسجم این چنین افتخارات و قهرمانی را کسب می‌نمایند که همه به آن افتخار کنند.”

رییس‌جمهور راه‎یابی کرکت افغانستان به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ را به آنها مبارک گفت و مدیریت خوب تیم ملی کرکت را ستایش نمود. وی خاطرنشان‌ساخت که شما دیسپلین افغانستان را در زبان بین‌المللی وارد ساختید، آرزوی من این‌است که این دیسپلین در سراسر افغانستان رایج گردد.

رئیس‌جمهور همچنان به بازی‌کنان تیم ملی کرکت افغانستان اطمینان‌داد که به همه مشکلات شما به شمول مشکل زمین، به گونۀ اساسی رسیدگی خواهدشد.

About Ariana News

Check Also

رییس جمهور غنی مجلس نمایندگان را افتتاح کرد

(Last Updated On: آوریل 26, 2019) هفده‌مین دور کاری مجلس نمایندگان امروز(جمعه، ۶ ثور) با …