خبرهای تازه

ادامه کمک های زمستانی بنیاد بیات به صدها نیازمند در کابل

(Last Updated On: فوریه 12, 2020)

بنیاد بیات در ادامه کمک های زمستانی اش به صدها نیازمند در غرب کابل کمک های زمستانی توزیع کرد.

این کمک ها که شامل مواد خوراکی و پوشاکی می شود در دشت برچی شهر کابل توزیع گردیده است.

حاجی اسماعیل معاون بنیاد بیات در مراسم توزیع این کمک ها گفت است که این نهاد همه ساله با رسیدن فصل سرما به خانواده های نیازمند کمک های زمستانی فراهم میکند.

آقای بیات گفته: “به ادامه کمک های زمستانی بنیاد بیات که همه ساله در ایام زمستان توزیع میکنیم. امروز… در غرب کابل آمدیم که یک مقدار مواد غذایی که شامل آرد، روغن، برنج، شکر، لوبیا و نخود و همچنان لباس زمستانی که از قبیل جمپر و کمپل می‌باشد، امروز آمدیم و برای تعدادی از مستحقین آنان توزیع میکنیم.”

در همین حال معاون بنیاد بیات تاکید می‌ورزد که کمک های آنان در مرکز و دیگر ولایات ادامه خواهد یافت و از بازرگانان کشور خواسته است که آنان نیز نیازمندان را کمک کنند.

از سویی هم شماری از باشندگان دشت برچی کابل که این کمک های بنیاد بیات را دریافت کرده اند، می گویند که این بنیاد همه ساله برای نیازمندان کمک می کند و این کمک ها قابل قدر می باشند.

بنیاد خیریه بیات، همه ساله به نیازمندان در سراسر کشور کمک‌هایی را انجام میدهند، که تمام فصل های سال را در برمی گیرد. این بنیاد در کنار این کمک ها ده‌ها مکتب، بیمارستان و کلینیک نیز در شماری از ولایت ها اعمار کرده است.

About Ariana News

Avatar

Check Also

هفت واقعه دیگر مشکوک ویروس کرونا در هرات ثبت شد

(Last Updated On: فوریه 25, 2020)با ثبت هفت واقعه مشکوک دیگر ویروس کرونا در هرات، …