آمادگی تیم ملی کرکت برای حضور قدرتمند در جام جهانی بیست آوره

(Last Updated On: جولای 5, 2015)

T 20

در کانفرانس مطبوعاتی امروز که با حضور اعضای کریکت بورد، مربی و کپتان تیم ملی کریکت در بورد کریکت افغانستان برگزار شد، اهداف تیم ملی کریکت برای راهیابی به جام جهانی کریکت مورد بحث قرار گرفت.

تیم ملی کریکت افغانستان جهت اشتراک در مسابقات راهیابی جام جهانی بیست آوره 2016 فردا کابل را به مقصد اسکاتلند ترک خواهد کرد. در این سفر ابتدا تیم کریکت افغانستان دو بازی دوستانه برابر تیم های جرسی و هانگ کانگ برگزار کرده و از 18 سرطان مسابقات راهیابی جام جهانی را با مصاف مقابل هالند آغاز خواهد کرد. مربی تیم ملی کریکت افغانستان از دشواری راهی که ملی پوشان پیش روی دارند سخن گفت:

اندی مولزمربی تیم کریکت افغانستان “ما به شدت کار می کنیم و برنامه های آمادگی را هم روی دست داریم تا برای رفتن به اسکاتلند کاملا آماده باشیم. نخست این که واجد شرایط تورنمنت شویم و سپس در این تورنمنت به پیروزی برسیم. من فکر می کنم بازی های خوبی خواهیم کرد و هر کس باید بداند که در این سطح ما بهترین تیم جهان هستیم”

اصغر استانکزی کپتان تیم ملی کریکت می گوید پس از حضور اندی مولز مربی انگلیسی تغییرات مثبتی بالای تیم آمده است.

تیم ملی کریکت افغانستان برای حضور در جام جهانی کریکت بیست آوره که سال 2016 در هند برگزار می شود باید در گروه دوم مقدماتی با تیم های هالند،امارات متحده عربی، اسکاتلند، کنیا، عمان و کانادا روبه رو شود.

در عین حال رشته های بدمنیتون و راگبی از هفته المپیک تجلیل کردند.

پس از رشته های ورزشی اسنوکر و دوچرخه رانی امروز فدراسیون های بدمینتون و راگبی با برگزاری مسابقاتی نمایشی از هفته المپیک در کابل تجلیل کردند.

فدراسیون بدمینتون با برگزاری مسابقاتی دو روزه میان 16 ورزشکار این رشته در جمنازیوم دانشگاه پولی تخنیک و فدراسیون راگبی با برگزاری یک بازی دوستانه میان تیم های خراسان و افغان شاهین در میدان فوتبال سره میاشت به گرامیداشت از هفته المپیک پرداختند.

19 فدراسیون المپیکی طی یک هفته با برگزاری مسابقات کوتاه مدت، روز جهانی المپیک را تجلیل خواهند کرد.

گزارشگر مرتضی دانش

About Ariana News

Check Also

کرام الدین کریم انگیزه اتهامات علیه خودش را دریافت پناهندگی میداند

(Last Updated On: ژانویه 3, 2019)کرام الدین کریم رییس تعلیق شده فدراسیون فوتبال، در گفتگوی …